(32) 215 61 55
  +48 602 323 824
  sklep@2Brally.pl

garażowy asystent bezpiecznego parkowania

Dostępność: na magazynie - wysyłka w 24h
Cena: 200,00 zł 200.00
Cena netto: 162,60 zł
ilość szt.
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: -
Kod produktu: 23036003

Opis

Czym kończy się w większości przypadków parkowanie zwykle naszego ulubionego i kosztownego samochodu w wypełnionym różnymi dobrami, ciasnym garażu?

Czym kończy się w większości przypadków parkowanie samochodu w wypełnionym różnymi dobrami, ciasnym garażu przez naszą roztargnioną i zamyśloną „drugą połowę”?

Czym kończy się w większości przypadków parkowanie samochodu w wypełnionym różnymi dobrami, ciasnym garażu przez naszą zdobywającą za kierownicą doświadczenie „pociechę”?

Czy takie zadanie może być przysłowiową „bułką z masłem” dla „płci pięknej”?

Czy parkowanie „na milimetry” w garażu może być bezpieczne dla nadwozia?

Czy stres związany z parkowaniem samochodu w garażu pełnym innych przedmiotów może odbyć się bez stresu i niepotrzebnych, najczęściej negatywnych emocji?

Bardzo dużo pytań i wątpliwości. Odpowiedź jest jedna i prosta - możesz bez najmniejszego problemu zaparkować swój samochód bezpiecznie, bez stresu i dokładnie tam gdzie chcesz jeśli korzystasz z garażowego asystenta bezpiecznego parkowania.

Garażowy asystent bezpiecznego parkowania jest bezprzewodowym systemem realizującym ultradźwiękowy pomiar odległości (nie laserowy , który negatywnie wpływa na wzrok). Identyfikuje i wizualizuje odległość samochodu od przeszkody, dając możliwość regulacji odległości wskazana STOP w zakresie od 15 cm do 1,80 m za pomocą przycisku „SET DISTANCE”.

Montaż wskaźnikajest zaskakująco łatwy dzięki dwustronnej taśmie i rzepowi Velcro.

Wyposażony jest w sygnalizator wyczerpania baterii oraz lampkę roboczą gasnącą po około 2 minutach od zaparkowania samochodu w ustalonej pozycji.

Sygnalizator zasilany jest bateriami LR6/AA (4 sztuki). Baterie nie są dostarczane wraz z sygnalizatorem.

nr kat. ST 204060

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl