(32) 215 61 55
  +48 602 323 824
  sklep@2Brally.pl
O firmie

Szanowni Państwo,

Nasza firma powstała w 2000 roku z pasji i tylko z pasji!

Bazujemy na naszej wiedzy, sprawdzonych rozwiązaniach i doświadczeniu, dzięki czemu działamy sprawnie, skutecznie oraz efektywnie.

Naszym priorytetem jest jakość w każdym zakresie oraz Państwa zadowolenie. Dlatego też do każdego zamówienia, projektu czy też  zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i w indywidualny sposób by spełnić Państwa oczekiwania.

Zebrany, oferowany asortyment jest wynikiem nie tylko nieustannego i długotrwałego badania rynku, ale przede wszystkim doświadczenia w sportach motorowych - tysięcy godzin spędzonych na sesjach testowych, w warsztacie, na strefach serwisowych, odcinkach specjalnych, torach wyścigowych i za kierownicą samochodów sportowych.

I nie ma takiej drugiej firmy w Polsce!

To wszystko pozwoliło na wybór najwyższej jakości produktów przy równocześnie akceptowalnym poziomie cen. W naszej ofercie znajdziecie wszystko co niezbędne do rajdów, wyścigów, kartingu i rallycrossu. Również sympatycy samochodów historycznych, 4x4, KJS i innych dyscyplin sportów motorowych znajdą coś dla siebie.  

Oferowane marki są tymi, którym możecie zaufać. Nie są jedynie wytworem wyrafinowanego marketingu lecz niosą za sobą zaawansowane technologie i know-how, a co za tym idzie najwyższy poziom jakości, trwałości i bezpieczeństwa. Produkty spełniają najnowsze standardy FIA, MSA, SCCA, SFI. 

Doceniło to wiele zespołów zarówno krajowych jak i zagranicznych z Czech, Słowacji, Ukrainy, Szwecji, Włoch, Danii, Francji, Niemiec, Arabii Saudyjskiej, Irlandii i UK. 

Ze swojej strony proponujemy Państwu nie tylko sprzedaż wyposażenia i akcesoriów. Zapraszamy do skorzystania z szerokiej gamy naszych usług takich jak: budowa i przygotowanie samochodów sportowych, wynajem wraz z serwisem, fachowa pomoc oraz konsultacja techniczna w zakresie oferowanych produktów.

Dysponujemy zapleczem technicznym i magazynowym. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego w Czechowicach-Dziedzicach  przy ulicy Orzeszkowej 5 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości, zapytania dotyczące cen, dostępności czy parametrów oferowanych produktów prosimy o kontakt:

  • telefoniczy (32) 215 61 55, 602 323 824, 602 373 268
  • faxowy (32) 215 61 55
  • mailowy: sklep@2Brally.pl oraz biuro@2Brally.pl

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl