(32) 215 61 55
  +48 602 323 824
  sklep@2Brally.pl

Bezprzewodowy system sterowania Cartek (standard)

Dostępność: zapytaj o termin realizacji
Cena: 3 281,46 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
3281.46

Cena (GBP): 613,77 GBP

ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: CARTEK Motorsport
Kod produktu: CA CKWS09

Opis

WSTĘP:

Bezprzewodowy system sterowania firmy Cartek to najszybszy i najłatwiejszy sposób na zainstalowanie przycisków sterujących na zdejmowanej kierownicy wyścigowej. To innowacyjne rozwiązanie oznacza, że użytkownicy nie muszą już spędzać czasu na okablowaniu własnych przełączników do niestandardowego panelu i nie muszą zmagać się z skręconymi” przewodami lub drogimi złączami kierownicy, które mogą bardzo łatwo ulec uszkodzeniu.

Kompletny system zawiera uniwersalny panel kierownicy, który zawiera 8 przełączników dotykowych i moduły nadajnika podczerwieni. W zestawie znajduje się również odbiornik podczerwieni, moduł sterowania przekaźnikiem, który kontroluje funkcjonalność każdego przełącznika na kierownicy oraz 2 arkusze naklejek, które pozwalają użytkownikom w pełni dostosować przyciski na kierownicy.

Moduł sterowania przekaźnikami zapewnia wybór funkcji przycisków, w tym tryby chwilowy, zatrzaskowy i migający do zastosowań takich jak: radio PTT, ogranicznik pasa ruchu, menu deski rozdzielczej, światła, wskaźniki itp.

 

CECHY:

Panel kierownicy z 8 dotykowymi przełącznikami. Wygląd można dostosować za pomocą dostarczonych arkuszy etykiet wielokolorowych lub fluorescencyjnych UV. Etykiety fluorescencyjne będą świecić w nocy, gdy w kokpicie zostanie zainstalowane światło UV o małej mocy. Łącze bezprzewodowe na podczerwień między kierownicą, a deską rozdzielczą eliminuje opóźnienia w przełączaniu i zewnętrznych zakłóceń radiowych. Pełna komunikacja 360°.

Kompatybilny z każdą marką i typem kierownic z szybko-złącznymi nabami. 8 niezależnych kanałów przekaźnikowych (styki znamionowe 10A). 0V lub 12V przełączane w zależności od wymagań użytkownika. Przekaźnikowy moduł sterujący komunikuje się z elektroniką pojazdu, taką jak ECU, Dash, PDM, PDP-16, Radio. Może być także bezpośrednio podłączony do sterowania reflektorami / kierunkowskazami itp.

Konfigurowalne funkcje przekaźników, w tym działanie chwilowe, podtrzymanie, podtrzymanie z pamięcią wyłączania, miganie... Szybki czas reakcji, odpowiedni do elektronicznej zmiany przełożeń. Długa żywotność baterii (ok. 3 lata w zależności od użytkowania). Wbudowany test baterii, łatwo wymienialny.

 

ZASADA DZIAŁANIA:

Cartek używa podczerwieni do komunikacji między kierownicą a modułem sterowania przekaźnikiem. Dzięki zastosowaniu tej technologii komunikacja bezprzewodowa jest całkowicie chroniona przed sygnałami zewnętrznymi, takimi jak fale radiowe i pola elektromagnetyczne, w przeciwieństwie do innych systemów dostępnych na rynku. System pozwala również, aby łącze bezprzewodowe działało w pełnym zakresie 360 stopni.

Moduł nadajnika podczerwieni jest zamontowany z tyłu panelu kierownicy i jest zasilany bateryjnie. Nadajnik pobiera energię elektryczną tylko po naciśnięciu przycisku i dlatego nie trzeba go wyłączać, gdy nie jest używany. Po naciśnięciu przycisku dioda LED na nadajniku pokaże stan wewnętrznej baterii. Jeśli dioda LED świeci na zielono, oznacza to, że bateria jest w dobrym stanie, jeśli dioda LED świeci na czerwono, należy wymienić baterię. Zazwyczaj bateria powinna wystarczyć na 3 lata w zależności od użytkowania.

Moduł sterowania przekaźnikami umożliwia użytkownikom konfigurowanie sposobu działania przycisków na kierownicy. Każdy przycisk można indywidualnie skonfigurować do wykonywania 1 z 5 różnych funkcji:

Tryb 1: chwilowa akcja
Tryb 2: Podtrzymanie (bez pamięci)
Tryb 3: Podtrzymanie (z pamięcią)
Tryb 4: Miganie (niska prędkość, minimum 5 sekund)
Tryb 5: Miganie (szybka prędkość, minimum 3 błyski)
Tryb 6: Miganie (niska prędkość, podtrzymanie)

 

Przekaźnikowy moduł sterujący zawiera diodę LED stanu dla każdego kanału. Każdy kanał przekaźnikowy może być podłączony do wyjścia 12 V lub 0 V przez jego tylne złącza (przekaźniki o obciążalności 10 A).

Bezprzewodowy system sterowania można zamontować na większości kierownic wyścigowych i nieoryginalnych. Teraz dostępny jest wielokolorowy pakiet winylowy i pakiet winylowy fluorescencyjny UV (świeci w ciemności w świetle UV), umożliwiając pełną personalizację kierownicy.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl