(32) 215 61 55
  +48 602 323 824
  sklep@2Brally.pl

najazdy parkingowe - oldtimer, kamper, supercar

Dostępność: zapytaj o termin realizacji
Cena: 1 400,00 zł 1400.00
Cena netto: 1 138,21 zł
ilość szt.
Ocena: 0 (Ilość ocen: 0)
Producent: -
Kod produktu: TG X100

Opis

W wielu przypadkach długoterminowe przechowywanie samochodu w jednej pozycji jest – niestety -  nieuniknione i najczęściej dotyczy specjalnych, pod różnymi względami pojazdów. Są to głównie przechowywane w okresie zimowym lub z uwagi na ich niskie przebiegi i duże wartości samochody: zabytkowe, sportowe czy też kempingowe. Niestety najczęściej skutkuje to nie tylko odkształceniem (spłaszczeniem) opony w związku z jednokierunkowo stałym naciskiem masy samochodu, ale i jednoczesnym zabrudzeniem podłogi w miejscu jej kontaktu z oponą.

Stopień spłaszczenia opony zależy od jej rozmiaru, konstrukcji, obciążenia, temperatury otoczenia oraz czasu, niemniej jednak bezwzględnie negatywnie wpływa na jej właściwości jezdne powodując wibracje.

Zabrudzenia posadzki w postaci czarnych odbarwień są być może mniejszym problemem do momentu, kiedy trzeba je sporym nakładem pracy usunąć. Niestety, niejednokrotnie stosowane do produkcji opon mieszanki gumowe na bazie kauczuków butadienowo-styrenowych SBR reagują z powierzchnią posadzek tworząc trwałe plamy.

Najazdy parkingowe to nie tylko idealne, ale i uniwersalne rozwiązanie stosowane w trakcie długoterminowego garażowania:

SAMOCHODÓW ZABYTKOWYCH - opony samochodów zabytkowych wymagają specjalnej uwagi i dbałości. W zdecydowanej większości przypadków są nie tylko bardzo drogie, ale i ciężko dostępne na rynku. Ich ograniczona dostępność wynika z często specyficznej  konstrukcji i budowy (np. opony zaczepowe) oraz rozmiaru. Najazdy parkingowe pozwalają zaoszczędzić pieniądze i czas oraz uniknąć wielu kłopotów. 

SAMOCHODÓW SPORTOWYCH - opony samochodów sportowych najczęściej są wyjątkowe pod względem nie tylko rozmiaru, ale i ceny. Muszą zawsze i w każdych warunkach funkcjonować w pełni sprawnie, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz osiągi satysfakcjonujące kierowcę. Najazdy parkingowe są w ich przypadku idealnym rozwiązaniem.

SAMOCHODÓW LUKSUSOWYCH - opony samochodów luksusowych to jeden z niepodważalnie istotnych elementów komfortu. Chyba nikt nie będzie w stanie czerpać przyjemność z jazdy luksusową limuzyną, która wibruje z powodu odkształcenia opon. Najazdy parkingowe to nie tylko zabezpieczenie opon samochodu, ale jak widać również komfort jego użytkowania!

SAMOCHODÓW KEMPINGOWYCH - opony samochodów kempingowych są chyba najbardziej narażone na zniszczenie w skutek długotrwałego garażowania. Zapewne nie należy myśleć w tych kategoriach w przypadku wypożyczanych samochodów kempingowych, które są  trasie cały czas. Jednak z pewnością dotyczy to naszych własnych „domów na kółkach”, z których korzystamy sporadycznie i tylko w okresach wakacyjnych. Najazdy parkingowe oszczędzą niespodzianek przed wyjazdem na upragniony urlop!

Bez względu na to, czy samochód jest samochodem zabytkowym, sportowym, luksusowym czy kempingowym, jest dla właściciela jedyny i unikatowy. W tym kontekście niewątpliwą przewagą najazdów parkingowych jest możliwość ich PERSONALIZACJI. Oprócz wyboru koloru każdy najazd może zostać wzbogacony o logo producenta Twojego samochodu lub Twojej firmy. Wszystko według indywidualnych życzeń i upodobań!

Najazdy parkingowe wykonane są z tworzywa sztucznego ABS o podwyższonej wytrzymałości oraz odporności na płyny eksploatacyjne. Profilowany kształt zapewnia łatwy wjazd oraz zjazd przy jednoczesnym zabezpieczeniu samochodu przed niespodziewanym i niepożądanym przemieszczeniem się. Podstawę stanowi antypoślizgowa mata gumowo-poliuretanowa, która zapewnia odpowiednią stabilizację.

Dane techniczne:                                             

Max. średnica opony: 700 mm (+/- do 28”)

Max. szerokość opony: 295 mm

Max. obciążenie najazdu: 2.000 kg

Rozmiar najazdu: 525 x 300 x 32 mm

Rozmiar opakowania: 535 x 310 x 140 mm

Ilość najazdów w opakowaniu: 4 sztuki

Tolerancje wykonania: DIN7715 t5/P3, +/- 3,oo%

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl